Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Den multifunksjonelle fleksible pilotspinningsmaskinen er utviklet av Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co., Ltd., og integrerer mange års erfaring innen kjemisk fiberspinning og produksjonsteknologier for systemintegrasjon. Denne maskinen kan spinne polyester (PET), nylon (PA6, PA66), polypropylen (PP), samt materialer av medisinsk kvalitet som PET, PA og PP.
En grunnleggende spinnemaskinmodell har:
· Luftslukningskammer: 200 cm × 900 cm
·Twin-skrue ekstruderingssystem
·Tre par varme godetter (hver inkluderer en varm godet og en separatorrull), med 1-2 trinns tegning.
·Halvautomatisk oppruller (valgfri oppgradering til helautomatisk oppruller med traversføring eller birotorvinge-gjengeføring)
| Standard Pilot smeltespinnemaskin | |
| Modell | SF-01 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Vekt | 5000 kg |
| Antall spole | 1~2 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 300m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Travers guide |
| Skru | Skrue 1: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 2: φ25 mm,L/D: 28:1 |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×900mm |
| Kombinasjon | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm) og 3 separatorruller(Φ110mm×280mm) |
| Mengder av Godet | 3 |
| Tegnescene | 1-2 trinn |
| Automatisk | Semi-auto (automatisk modus tilgjengelig) |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More