Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Den førsteklasses pilot-smeltespinningsmaskinen er oppgraderingsversjonen av vår standard pilot-smeltespinningsmaskin. Det kan brukes mye i ulike vitenskapelige forskningsinstitusjoner, universiteter og produsenter av kjemisk fiberspinning.
Kjernespesifikasjoner:
Luftkjølingskammer: 200 cm × 900 cm
Ekstrusjons- og tegnesystem: Ekstruder med to skruer med fem par varme godetter og 3 separatorruller
·Tegningsevne: 1-4 trinns tegning med fleksibel kombinasjon.
·Halvautomatisk kaninøre-opptrekker (valgfri oppgradering til helautomatisk oppruller med traversføring eller birotorvingegjengeføring)
| Premium Pilot Melt Spinning Machine | |
| Modell | SF-02 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| Vekt | 6000 kg |
| Antall spole | 1~2 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 300m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Travers guide |
| Skru | Skrue 1: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 2: φ25 mm,L/D: 28:1 |
| Mengder av Godet | 3 |
| Tegnescene | 1-4 trinn |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×900mm |
| Kombinasjon | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm |
| Automatisk | Semi-auto (automatisk modus tilgjengelig) |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Maks kraft | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More