Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Denne spinnemaskinen er dedikert for medisinske PGA-absorberende suturer, og kan også spinne mange andre materialer.
Kjernespesifikasjoner:
·Ekstrusjons- og tegnesystem: Enkelskrueekstruder med fem par varme godetter
·Tegningsevne: 1-2 trinns tegning med fleksibel kombinasjon.
·Antall spoler: 1-6 spoler
| PGA Pilot Melt Spinning Machine | |
| Modell | SF-08 |
| Materiale | PGA, PLA, PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 2000mm×3000mm×3800mm |
| Vekt | 6000 kg |
| Antall spole | 1~6 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 4500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 1000m/min~3500m/min |
| Traverseringsmodus | Travers guide |
| Skru | Skrue: φ25mm, L/D: 28:1 |
| Mengder av Godet | 3 |
| Tegnescene | 1-4 trinn |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×900mm |
| Kombinasjon | 10 varme godetter(Φ220mm×280mm) |
| Automatisk | Auto-modus |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More