Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Denne spinnemaskinen er en tri-komponent spinnemaskin med et areal på 200cm*900cm luftkjølekammer. Tre skruer med tre par varme godetter (hver består av en varm god og en separatorrull) . Utstyrt med en halvautomatisk opprulling (valgfri oppgradering til helautomatisk opprulling med traversføring eller birotorvinge-trådføring), kan den høyeste prosessutviklingshastigheten nå opptil 5000 meter per minutt.
| Tri-komponent pilot smeltespinningsmaskin | |
| Modell | SF-07 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| Vekt | 6000 kg |
| Antall spole | 1~2 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 300m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Travers guide |
| Skru | Skrue 1: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 2: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 3: φ25 mm,L/D: 28:1 |
| Mengder av Godet | 3 |
| Tegnescene | 1-2 trinn |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×900mm |
| Kombinasjon | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm) og 3 separatorruller(Φ110mm×280mm) |
| Automatisk | Semi-auto (automatisk modus tilgjengelig) |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 70KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More