Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Denne spinnemaskinen er en oppgradert og forbedret versjon. Utstyrt med en helautomatisk oppruller av typen birotorvinge (valgfritt til helautomatisk oppruller med traversføring). Den totale utstyrsstørrelsen er relativt høy, med høyden på trelagsplattformen nærmer seg 5 meter. Luftskjølingskammerområdet er 200cm*1800cm, og filamentkjøleytelsen er utmerket.
| Nylon 66 industrigarn pilotspinnemaskin | |
| Modell | SF-03 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 3000mm×3000mm×6000mm |
| Vekt | 7000 kg |
| Antall spole | 1~6 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 1500m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Birotor Wing trådguide |
| Skru | Skrue 1: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 2: φ25 mm,L/D: 28:1 |
| Mengder av Godet | 4 |
| Tegnescene | 1-4 trinn |
| Diameter på spinndysen | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×1800mm |
| Kombinasjon | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm) |
| Automatisk | Auto-modus |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More