Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Denne spinnemaskinen er en dedikert modell av premium spinnemaskinen. Den brukes spesielt til produksjon av PLA høyfast filament. Ingen installasjon nødvendig, den integrerte skrueekstruderen, doseringspumpen, spinnebjelken, luftkjølekammeret, spinning-finish-systemet, godet-ruller, varme godets, klimaanlegg og elektronisk kontrollsystem. Den kan brukes etter at du har koblet til strøm og trykkluft.
| Høy styrke PLA Pilot Spinnemaskin | |
| Modell | SF-04 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 3800mm×4000mm×2700mm |
| Vekt | 6000 kg |
| Antall spole | 1~6 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 1500m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Birotor Wing trådguide |
| Skru | Skrue 1: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 2: φ25 mm,L/D: 28:1 |
| Mengder av Godet | 3 |
| Tegnescene | 1-4 trinn |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×900mm |
| Kombinasjon | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm) |
| Automatisk | Auto-modus |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More