Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Denne spinnemaskinen er en grunnleggende spinnemaskin som endres og av skruene i dobbeltskruesystemet til en samroterende trippelskrueekstruder, som er utstyrt med en boosterpumpe, og de blandede materialene kan spinne uten granulering. Den er spesielt egnet for forskningsinstitusjoner, kjemiske fiberdrifter og universiteter for å studere formingsprosessene til forskjellige materialer som PET, PA, PP og PLA.
| Avansert Pilot smeltespinningsmaskin | |
| Modell | SF-05 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Vekt | 5000 kg |
| Antall spole | 1~2 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 300m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Travers guide |
| Mengder av Godet | 3 |
| Tegnescene | 1-2 trinn |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Skru | Skrue 1:φ25mm,L/D:28:1 Skrue 2:Homodrom 3 skruer φ25mm,L/D:48:1 |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×900mm |
| Kombinasjon | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm) og 3 separatorruller(Φ110mm×280mm) |
| Automatisk | Semi-auto (automatisk modus tilgjengelig) |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More