Foreta forskning, design, produksjon og ingeniørtjenester av FDY, POY, HOY og industrie...
Denne spinnemaskinen er utstyrt med 7 par varmegodetter og en BCF-tekstureringsstråle. Området for luftkjølekammeret er 200 cm*1600 cm, noe som bidrar til avkjøling av filamentbunten. Maskinen integrerer tegne- og spinnefunksjoner og er spesielt egnet for testing av ulike materialer som PET, PA og PP.
| Tegn og spinn BCF Pilot Spinnemaskin | |
| Modell | SF-06 |
| Materiale | PET, PA6, PA66, PP og andre materialer |
| Prosess | UDY, POY, MOY, FDY, BCF |
| Garanti | 1 år |
| Dimensjon (L*B*H)mm | 6000mm×3000mm×3000mm |
| Vekt | 10 000 kg |
| Antall spole | 1~8 |
| Maks viklingshastighet (mekanisk) | 5500m/min |
| Viklehastighet (fungerer) | 1500m/min~5000m/min |
| Traverseringsmodus | Travers guide |
| Skru | Skrue 1: φ25 mm,L/D: 28:1 Skrue 2: φ25 mm,L/D: 28:1 |
| Mengder av Godet | 4 |
| Tegnescene | 1-6 trinn |
| Diameter på spinnedyse | φ85 mm |
| Air Quench Chamber Area | 200mm×1600mm |
| Kombinasjon | 14 varme godetter(Φ220mm×280mm) |
| Automatisk | Auto-modus |
| Oppvarmingsmetode | Dampkappe, induksjonsvarme, berøringsfri termometri |
| Maks temperatur | 240℃,±1℃ |
| Kraft | 180KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
View MoreA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
View MoreHvis du vurderer en opprullingsmaskin feller en høyhastighets syntetisk fiberlinje, er konklusjonen klar: Jiaxing Shengbang Mechanical Equipment Co....
View MoreBarmag bruktmaskin: Det optimale valget for kostnadseffektiv produksjon I den kjemiske fiberindustrien, innkjøp av en Barmag brukt maskin...
View More